Logo

Obiekt na sprzedaż, 10 200,00 m², oferta nr 41213

5 900 000 zł

578 zł /m²

Rata 27 605 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt na sprzedaż 10200 m², Ceramiczna, Toruń

Toruń, Ceramiczna

Obiekt 10 200,00 m², oferta nr , 41213, Toruń, Ceramiczna
41213 - zdjęcie nr 0
41213 - zdjęcie nr 1
41213 - zdjęcie nr 2
41213 - zdjęcie nr 3
41213 - zdjęcie nr 4
41213 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

578 zł

Powierzchnia:

10 200,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą