Logo

Obiekt na sprzedaż, 1 170,00 m², oferta nr FIDA216

3 333 000 zł

2 849 zł /m²

Rata 15 594 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Metrohouse

Tomaszów Mazowiecki

Obiekt 1 170,00 m², oferta nr , FIDA216, Tomaszów Mazowiecki
Galeria

Cena za m²:

2 849 zł

Powierzchnia:

1 170,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą