Logo

Obiekt na sprzedaż, 857,00 m², oferta nr T03676

450 000 zł

525 zł /m²

Rata 2 105 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Orange

Szklarki, ul. Ceglana

Obiekt 857,00 m², oferta nr , T03676, Szklarki, ul. Ceglana
T03676 - zdjęcie nr 0
T03676 - zdjęcie nr 1
T03676 - zdjęcie nr 2
T03676 - zdjęcie nr 3
T03676 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 857 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

525 zł

Powierzchnia:

857,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą