Logo

Obiekt na sprzedaż, 1 051,55 m², oferta nr NET-BS-1930

600 000 zł

571 zł /m²

Rata 2 807 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Netinterpress

Świętochłowice

Obiekt 1 051,55 m², oferta nr , NET-BS-1930, Świętochłowice
NET-BS-1930 - zdjęcie nr 0
Galeria

Cena za m²:

571 zł

Powierzchnia:

1 051,55 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą