Logo

Obiekt na sprzedaż, 1 230,00 m², oferta nr OR016948

8 000 000 zł

6 504 zł /m²

Rata 37 430 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Orfin Nieruchomości

Swarzewo, Szkolna

Obiekt 1 230,00 m², oferta nr , OR016948, Swarzewo, Szkolna
OR016948 - zdjęcie nr 0
OR016948 - zdjęcie nr 1
OR016948 - zdjęcie nr 2
OR016948 - zdjęcie nr 3
OR016948 - zdjęcie nr 4
OR016948 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

6 504 zł

Powierzchnia:

1 230,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą