Logo

Obiekt na sprzedaż, 1 164,00 m², oferta nr CPI-BS-1371-3

1 100 000 zł

945 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Capital Invest

Police

Obiekt 1 164,00 m², oferta nr , CPI-BS-1371-3, Police
CPI-BS-1371-3 - zdjęcie nr 0
CPI-BS-1371-3 - zdjęcie nr 1
CPI-BS-1371-3 - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

945 zł

Powierzchnia:

1 164,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą