Logo

Obiekt na sprzedaż, 747,76 m², oferta nr FRP-BS-199176

2 980 000 zł

3 985 zł /m²

Rata 13 943 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Nieruchomości Furman

Piła, Śródmieście

Obiekt 747,76 m², oferta nr , FRP-BS-199176, Piła, Śródmieście
FRP-BS-199176 - zdjęcie nr 0
FRP-BS-199176 - zdjęcie nr 1
FRP-BS-199176 - zdjęcie nr 2
FRP-BS-199176 - zdjęcie nr 3
FRP-BS-199176 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 747.76 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

3 985 zł

Powierzchnia:

747,76 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą