Logo

Obiekt na sprzedaż, 424,27 m², oferta nr BLN781015

1 186 000 zł

2 795 zł /m²

Rata 5 549 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Białe Lwy - Nieruchomości

Nisko, Rzemieślnicza

Obiekt 424,27 m², oferta nr , BLN781015, Nisko, Rzemieślnicza
BLN781015 - zdjęcie nr 0
BLN781015 - zdjęcie nr 1
BLN781015 - zdjęcie nr 2
BLN781015 - zdjęcie nr 3
BLN781015 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 424.27 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

2 795 zł

Powierzchnia:

424,27 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą