Logo

Obiekt na sprzedaż, 1 000,00 m², oferta nr CPI-BS-1648-13

2 800 000 zł

2 800 zł /m²

Rata 13 101 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Capital Invest

Lubliniec

Obiekt 1 000,00 m², oferta nr , CPI-BS-1648-13, Lubliniec
CPI-BS-1648-13 - zdjęcie nr 0
CPI-BS-1648-13 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja obiektu 1000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

2 800 zł

Powierzchnia:

1 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą