Logo

Obiekt na sprzedaż, 1 597,00 m², oferta nr CPI-BS-1373-3

1 230 000 zł

770 zł /m²

Rata 5 755 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Capital Invest

Łowicz

Obiekt 1 597,00 m², oferta nr , CPI-BS-1373-3, Łowicz
CPI-BS-1373-3 - zdjęcie nr 0
CPI-BS-1373-3 - zdjęcie nr 1
CPI-BS-1373-3 - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

770 zł

Powierzchnia:

1 597,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą