Logo

Obiekt na sprzedaż, 280,00 m², oferta nr HS958457

3 567 000 zł

12 739 zł /m²

Rata 16 689 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Home Asset Sp. z o.o.

Kopalino, Morska

Obiekt 280,00 m², oferta nr , HS958457, Kopalino, Morska
HS958457 - zdjęcie nr 0
HS958457 - zdjęcie nr 1
HS958457 - zdjęcie nr 2
HS958457 - zdjęcie nr 3
HS958457 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 280 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

12 739 zł

Powierzchnia:

280,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą