Logo

Obiekt na sprzedaż, 961,00 m², oferta nr CPI-BS-1689-1

1 600 000 zł

1 665 zł /m²

Rata 7 486 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Capital Invest

Kartuzy

Obiekt 961,00 m², oferta nr , CPI-BS-1689-1, Kartuzy
Galeria

Cena za m²:

1 665 zł

Powierzchnia:

961,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą