Logo

Obiekt na sprzedaż, 320,00 m², oferta nr JIMY240

1 099 000 zł

3 434 zł /m²

Rata 5 142 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Metrohouse

Bytom, Stroszek

Obiekt 320,00 m², oferta nr , JIMY240, Bytom, Stroszek, Stroszek
JIMY240 - zdjęcie nr 0
JIMY240 - zdjęcie nr 1
JIMY240 - zdjęcie nr 2
JIMY240 - zdjęcie nr 3
JIMY240 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 320 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

3 434 zł

Powierzchnia:

320,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą