Logo

Obiekt na sprzedaż, 2 173,00 m², oferta nr T09565

1 600 000 zł

736 zł /m²

Rata 7 486 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Orange

Brzeg, ul. Powstańców Śląskich 1, 5,

Obiekt 2 173,00 m², oferta nr , T09565, Brzeg, ul. Powstańców Śląskich 1, 5,
T09565 - zdjęcie nr 0
T09565 - zdjęcie nr 1
T09565 - zdjęcie nr 2
T09565 - zdjęcie nr 3
T09565 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 2173 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

736 zł

Powierzchnia:

2 173,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą