Logo

Obiekt na sprzedaż, 1 173,20 m², oferta nr GAFA024

4 895 000 zł

4 172 zł /m²

Rata 22 902 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Metrohouse

Borne Sulinowo

Obiekt 1 173,20 m², oferta nr , GAFA024, Borne Sulinowo
GAFA024 - zdjęcie nr 0
GAFA024 - zdjęcie nr 1
GAFA024 - zdjęcie nr 2
GAFA024 - zdjęcie nr 3
GAFA024 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 1173.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

4 172 zł

Powierzchnia:

1 173,20 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą