Logo

Obiekt na sprzedaż, 800,00 m², oferta nr CPI-BS-935

3 300 000 zł

4 125 zł /m²

Rata 15 440 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Capital Invest

Bielsko-Biała

Brak zdjęcia

Cena za m²:

4 125 zł

Powierzchnia:

800,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą