Logo

Obiekt na sprzedaż, 3 323,00 m², oferta nr 836326

1 163 000 zł

350 zł /m²

Rata 5 441 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt na sprzedaż 3323 m², Waryńskiego, Bielawa

Bielawa, Waryńskiego

Obiekt 3 323,00 m², oferta nr , 836326, Bielawa, Waryńskiego
836326 - zdjęcie nr 0
836326 - zdjęcie nr 1
836326 - zdjęcie nr 2
836326 - zdjęcie nr 3
836326 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 3323 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

350 zł

Powierzchnia:

3 323,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą