Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,78 m², 3 pokoje, parter, oferta nr FZL-MS-199286

589 000 zł

9 235 zł /m²

Rata 2 756 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Furman

Złotów

3 pokoje, mieszkanie 63,78 m², parter, oferta nr , FZL-MS-199286, Złotów
FZL-MS-199286 - zdjęcie nr 0
FZL-MS-199286 - zdjęcie nr 1
FZL-MS-199286 - zdjęcie nr 2
FZL-MS-199286 - zdjęcie nr 3
FZL-MS-199286 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 63.78 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,78 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę