Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr RCS-O721015

640 000 zł

14 884 zł /m²

Rata 2 994 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty RCS Nieruchomości

Wrocław, Fabryczna, Żelazna

3 pokoje, mieszkanie 43,00 m², piętro 1, oferta nr , RCS-O721015, Wrocław, Fabryczna, Żelazna
RCS-O721015 - zdjęcie nr 0
RCS-O721015 - zdjęcie nr 1
RCS-O721015 - zdjęcie nr 2
RCS-O721015 - zdjęcie nr 3
RCS-O721015 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

43,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1970

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę