Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,44 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 124217/78/OMS

552 182 zł

9 960 zł /m²

Rata 2 584 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Bydgoszcz, Bocianowo, Zaświat

3 pokoje, mieszkanie 55,44 m², piętro 3, oferta nr , 124217/78/OMS, Bydgoszcz, Bocianowo, Zaświat
124217/78/OMS - zdjęcie nr 0
124217/78/OMS - zdjęcie nr 1
124217/78/OMS - zdjęcie nr 2
124217/78/OMS - zdjęcie nr 3
124217/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 55.44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,44 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Bydgoszcz, Bocianowo, Zaświat, 124217/78/OMS | Tabelaofert.pl