Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 70,72 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 85913/6624/OMS

830 000 zł

11 736 zł /m²

Rata 3 883 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Marki, Ząbkowska

3 pokoje, mieszkanie 70,72 m², piętro 2, oferta nr , 85913/6624/OMS, Marki, Ząbkowska
85913/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85913/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85913/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85913/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85913/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 70.72 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,72 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2011

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę