Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 85,41 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 25222/2089/OMS

1 498 000 zł

17 539 zł /m²

Rata 7 009 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kluszkowce, Za Stylchyn

3 pokoje, mieszkanie 85,41 m², parter, oferta nr , 25222/2089/OMS, Kluszkowce, Za Stylchyn
25222/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25222/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25222/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25222/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25222/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 85.41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

85,41 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę