Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 86,34 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 1124-MS-Dzj9ONuoY8

1 100 000 zł

12 740 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SUNRISE Nieruchomości

Kołobrzeg, Wylotowa

3 pokoje, mieszkanie 86,34 m², piętro 3, oferta nr , 1124-MS-Dzj9ONuoY8, Kołobrzeg, Wylotowa
1124-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 0
1124-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 1
1124-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 2
1124-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 3
1124-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 86.34 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

86,34 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2007

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę