Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 62,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 20185/4112/OMS

715 000 zł

11 532 zł /m²

Rata 3 345 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Szczepin

3 pokoje, mieszkanie 62,00 m², piętro 3, oferta nr , 20185/4112/OMS, Wrocław, Szczepin
20185/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20185/4112/OMS - zdjęcie nr 1
20185/4112/OMS - zdjęcie nr 2
20185/4112/OMS - zdjęcie nr 3
20185/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 62 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę