Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 71,90 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 20186/4112/OMS

812 000 zł

11 293 zł /m²

Rata 3 799 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Szczepin

3 pokoje, mieszkanie 71,90 m², piętro 2, oferta nr , 20186/4112/OMS, Wrocław, Szczepin
20186/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20186/4112/OMS - zdjęcie nr 1
20186/4112/OMS - zdjęcie nr 2
20186/4112/OMS - zdjęcie nr 3
20186/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 71.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,90 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę