Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,63 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr BESW-MS-15272

848 481 zł

13 994 zł /m²

Rata 3 970 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty BESTATE Nieruchomości

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole

3 pokoje, mieszkanie 60,63 m², piętro 1, oferta nr , BESW-MS-15272, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole
BESW-MS-15272 - zdjęcie nr 0
BESW-MS-15272 - zdjęcie nr 1
BESW-MS-15272 - zdjęcie nr 2
BESW-MS-15272 - zdjęcie nr 3
BESW-MS-15272 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60.63 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,63 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,64 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę