Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,00 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr 26482/2089/OMS

750 000 zł

15 625 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Warszawa, Wola, Wolska

3 pokoje, mieszkanie 48,00 m², piętro 5, oferta nr , 26482/2089/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Wolska
26482/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26482/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26482/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26482/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26482/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,00 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę