Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,30 m², 3 pokoje, 10 piętro, oferta nr 85354/6624/OMS

1 370 000 zł

23 909 zł /m²

Rata 6 410 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Bielany, Wólczyńska

3 pokoje, mieszkanie 57,30 m², piętro 10, oferta nr , 85354/6624/OMS, Warszawa, Bielany, Bielany, Wólczyńska
85354/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85354/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85354/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85354/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85354/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,30 m²

Piętro:

10 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę