Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 73,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMTUSE220

711 500 zł

9 747 zł /m²

Rata 3 329 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Śródmieście, Wólczańska

3 pokoje, mieszkanie 73,00 m², piętro 3, oferta nr , SMTUSE220, Łódź, Śródmieście, Śródmieście, Wólczańska
SMTUSE220 - zdjęcie nr 0
SMTUSE220 - zdjęcie nr 1
SMTUSE220 - zdjęcie nr 2
SMTUSE220 - zdjęcie nr 3
SMTUSE220 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 73 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

73,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę