Logo

Nowe mieszkanie, 59,69 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr C-44

617 792 zł

10 350 zł /m²

Rata 2 890 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Nadarzyn, ul. Wojskowa 2

3 pokoje, mieszkanie 59,69 m², piętro 3, oferta nr C-44, Forest Park Kajetany, Nadarzyn, ul. Wojskowa 2
Forest Park Kajetany - zdjęcie nr 0
Forest Park Kajetany - zdjęcie nr 1
Forest Park Kajetany - zdjęcie nr 2
Forest Park Kajetany - zdjęcie nr 3
Forest Park Kajetany - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.69 m², C-44
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,69 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,80 m

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,91 m²)

Termin oddania:

Budynek C - IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę