Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,00 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr 85565/6624/OMS

840 000 zł

14 737 zł /m²

Rata 3 930 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Praga Południe, Władysława Umińskiego

3 pokoje, mieszkanie 57,00 m², piętro 6, oferta nr , 85565/6624/OMS, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe, Władysława Umińskiego
85565/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85565/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85565/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85565/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85565/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,00 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1983

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę