Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,97 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 44710

487 500 zł

10 163 zł /m²

Rata 2 281 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Karpacz, Wita Stwosza

3 pokoje, mieszkanie 47,97 m², piętro 1, oferta nr , 44710, Karpacz, Wita Stwosza
44710 - zdjęcie nr 0
44710 - zdjęcie nr 1
44710 - zdjęcie nr 2
44710 - zdjęcie nr 3
44710 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.97 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,97 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę