Logo

Nowe mieszkanie, 59,62 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A.1.19

616 000 zł

10 332 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 882 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Skandinavia

Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, ul. Wielkopolska 66

SALON Z ANEKSEM27,33 m²SYPIALNIA11,52 m²SYPIALNIA10,23 m²ŁAZIENKA3,88 m²KORYTARZ6,53 m²BALKON3,84 m²
Wymiary mieszkania 59.62 m², A.1.19
Wirtualna makieta 3D mieszkania 59.62 m², A.1.19
A.1.22A.1.23A.1.12A.1.13A.1.14A.1.15A.1.11A.1.10A.1.21A.1.20A.1.19A.1.18A.1.17A.1.16
Plan piętra
Skandinavia - zdjęcie nr 0
Skandinavia - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 59.62 m², A.1.19
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,62 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,84 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę