Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,39 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr 85221/6624/OMS

790 000 zł

14 797 zł /m²

Rata 3 696 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Targówek, Węgrowska

3 pokoje, mieszkanie 53,39 m², piętro 9, oferta nr , 85221/6624/OMS, Warszawa, Targówek, Targówek, Węgrowska
85221/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85221/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85221/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85221/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85221/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53.39 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,39 m²

Piętro:

9 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę