Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 72,14 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 10727/1969/OMS

916 105 zł

12 699 zł /m²

Rata 4 286 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Citihome Nieruchomości

Józefów, Wawerska

3 pokoje, mieszkanie 72,14 m², parter, oferta nr , 10727/1969/OMS, Józefów, Wawerska
10727/1969/OMS - zdjęcie nr 0
10727/1969/OMS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 72.14 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

72,14 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę