Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 61,00 m², 3 pokoje, 13 piętro, oferta nr 56815/4508/OMS

1 490 000 zł

24 426 zł /m²

Rata 6 971 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Wola

3 pokoje, mieszkanie 61,00 m², piętro 13, oferta nr , 56815/4508/OMS, Warszawa, Wola, Wola
56815/4508/OMS - zdjęcie nr 0
56815/4508/OMS - zdjęcie nr 1
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,00 m²

Piętro:

13 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę