Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 57077/4508/OMS

684 000 zł

14 250 zł /m²

Rata 3 200 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Bielany

3 pokoje, mieszkanie 48,00 m², piętro 2, oferta nr , 57077/4508/OMS, Warszawa, Bielany, Bielany
57077/4508/OMS - zdjęcie nr 0
57077/4508/OMS - zdjęcie nr 1
57077/4508/OMS - zdjęcie nr 2
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę