Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,40 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 56903/4508/OMS

739 000 zł

14 103 zł /m²

Rata 3 458 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Białołęka

3 pokoje, mieszkanie 52,40 m², parter, oferta nr , 56903/4508/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka
56903/4508/OMS - zdjęcie nr 0
56903/4508/OMS - zdjęcie nr 1
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,40 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2002

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę