Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,80 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 26077/2089/OMS

599 000 zł

9 852 zł /m²

Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Toruń, Tymona Niesiołowskiego

3 pokoje, mieszkanie 60,80 m², parter, oferta nr , 26077/2089/OMS, Toruń, Tymona Niesiołowskiego
26077/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26077/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26077/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26077/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26077/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,80 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1978

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę