Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 81,14 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMKALA510

999 000 zł

12 312 zł /m²

Rata 4 674 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Śródmieście, Tymienieckiego

3 pokoje, mieszkanie 81,14 m², piętro 1, oferta nr , SMKALA510, Łódź, Śródmieście, Śródmieście, Tymienieckiego
SMKALA510 - zdjęcie nr 0
SMKALA510 - zdjęcie nr 1
SMKALA510 - zdjęcie nr 2
SMKALA510 - zdjęcie nr 3
SMKALA510 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 81.14 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

81,14 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

3,35 m

Rok Budowy:

2013

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę