Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,61 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 26586/2089/OMS

709 827 zł

14 602 zł /m²

Rata 3 321 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Gdańsk, Młyniska, Twarda

3 pokoje, mieszkanie 48,61 m², piętro 2, oferta nr , 26586/2089/OMS, Gdańsk, Młyniska, Twarda
26586/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26586/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26586/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26586/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26586/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.61 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,61 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę