Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 42,86 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr 25463/2089/OMS

1 204 000 zł

28 091 zł /m²

Rata 5 633 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Gdańsk, Śródmieście, Toruńska

3 pokoje, mieszkanie 42,86 m², piętro 5, oferta nr , 25463/2089/OMS, Gdańsk, Śródmieście, Toruńska
25463/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25463/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25463/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25463/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25463/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 42.86 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

42,86 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę