Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 65,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 66759/3098/OMS

795 000 zł

12 231 zł /m²

Rata 3 720 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Mysiadło, Topolowa

3 pokoje, mieszkanie 65,00 m², piętro 1, oferta nr , 66759/3098/OMS, Mysiadło, Topolowa
66759/3098/OMS - zdjęcie nr 0
66759/3098/OMS - zdjęcie nr 1
66759/3098/OMS - zdjęcie nr 2
66759/3098/OMS - zdjęcie nr 3
66759/3098/OMS - zdjęcie nr 4
66759/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,00 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1996

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę