Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 62,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 1046/14328/OMS

420 000 zł

6 774 zł /m²

Rata 1 965 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Sowa

Szklarska Poręba

3 pokoje, mieszkanie 62,00 m², piętro 2, oferta nr , 1046/14328/OMS, Szklarska Poręba
1046/14328/OMS - zdjęcie nr 0
1046/14328/OMS - zdjęcie nr 1
1046/14328/OMS - zdjęcie nr 2
1046/14328/OMS - zdjęcie nr 3
1046/14328/OMS - zdjęcie nr 4
1046/14328/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,00 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę