Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,39 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 43371

667 375 zł

12 500 zł /m²

Rata 3 122 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Szklarska Poręba, Szklana

3 pokoje, mieszkanie 53,39 m², piętro 1, oferta nr , 43371, Szklarska Poręba, Szklana
43371 - zdjęcie nr 0
43371 - zdjęcie nr 1
43371 - zdjęcie nr 2
43371 - zdjęcie nr 3
43371 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53.39 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,39 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę