Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 76,00 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 12361/3186/OMS

760 000 zł

10 000 zł /m²

Rata 3 556 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 76 m², Szczecin

Szczecin

3 pokoje, mieszkanie 76,00 m², piętro 4, oferta nr , 12361/3186/OMS, Szczecin
12361/3186/OMS - zdjęcie nr 0
12361/3186/OMS - zdjęcie nr 1
12361/3186/OMS - zdjęcie nr 2
12361/3186/OMS - zdjęcie nr 3
12361/3186/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 76 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

76,00 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1995

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę