Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 78,02 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr PAN609794

4 500 000 zł

57 678 zł /m²

Rata 21 054 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jurata, Świętopełka

3 pokoje, mieszkanie 78,02 m², piętro 2, oferta nr , PAN609794, Jurata, Świętopełka
PAN609794 - zdjęcie nr 0
PAN609794 - zdjęcie nr 1
PAN609794 - zdjęcie nr 2
PAN609794 - zdjęcie nr 3
PAN609794 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 78.02 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

78,02 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2006

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę