Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 58,21 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 187303

907 900 zł

15 597 zł /m²

Rata 4 248 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WRE Nieruchomości

Wrocław, Gaj, Świeradowska

3 pokoje, mieszkanie 58,21 m², piętro 3, oferta nr , 187303, Wrocław, Gaj, Świeradowska
187303 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja mieszkania 58.21 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,21 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę