Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 11738

399 000 zł

7 255 zł /m²

Rata 1 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Katowice, Śródmieście, Strzelecka

3 pokoje, mieszkanie 55,00 m², piętro 3, oferta nr , 11738, Katowice, Śródmieście, Strzelecka
11738 - zdjęcie nr 0
11738 - zdjęcie nr 1
11738 - zdjęcie nr 2
11738 - zdjęcie nr 3
11738 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 55 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1973

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę