Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 36630

823 300 zł

12 864 zł /m²

Rata 3 852 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 64 m², Stroma, Szczyrk

Szczyrk, Stroma

3 pokoje, mieszkanie 64,00 m², parter, oferta nr , 36630, Szczyrk, Stroma
36630 - zdjęcie nr 0
36630 - zdjęcie nr 1
36630 - zdjęcie nr 2
36630 - zdjęcie nr 3
36630 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę